Ból dolnej części pleców i lewego jajnika oraz biały, gęsty śluz z pochwy

Witam Ostatnio miałam miesiączkę 1 września :) mój cykl 28/27 dni :) W dni płodne spałam z facetem bez zabezpieczenia, ok 2 dni później bolała mnie dolna część pleców i lewy jajnik ale tylko przez jeden dzień. Teraz od ok 3 dni leci mi z pochwy biały gęsty śluz, konsystęcją przypomina twarożek, jest bez zapachowy, nie swędzi ani nie piecze mnie nic. chciała bym się dowiedzieć czy to może być oznaka ciąży ??
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Biały, grudkowy i w dodatku bezwonny śluz może w drugiej połowie cyklu może być zjawiskiem prawidłowym, fizjologicznym. Oczywiście nie można wykluczyć ciąży ze względu na stosunek w dni płodne. Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.