Ból dołu brzucha po czyszczeniu macicy

boli mnie w dole brzuch mam 50 lat, 3 miesiace temu mialam czyszczenie macicy wynik histopatologiczny -nic groznego nie wykryto,wynik brzmial sluzowka szyjki macicy bez zmian trzon macicy maly polip,ponadto mam problem z oddawaniem moczu nie moge sie wysikac czuje opor, po czyszczeniu macicy przez 2 miesiace mialam okres w terminie co 28 dni i nie byl obfity ,potem mialam okres za 21 dni i pozniej za 17 dni i byl bardzo obfity,ponadto kiedys wykryto u mnie ze mam niewiele powiekszona macice

Witam! Niestety pełna odpowiedź na Pani pytanie nie jest możliwa na podstawie samego opisu dolegliwości. Proszę udać się do ginekologa który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.