Ból gardła, brzucha i pleców oraz krew w ślinie

najpierw zaczelo bolec mnie gardlo ale nie mialam kaszlu ani innych objawow choroby.Nastepnie nasilily sie bole brzucha w dolnej czesci z prawej i lewej strony,a takze w okolicy pod zebrami.Doszedl bol w plecach przez pierwsze dwa dni ustawal a teraz nie mija natomiast bol brzucha lagodnieje i sie nasila.Najgorzej jest po jedzeniu.Napomkne ze od ok4 miesiecy mialam problemy z zoladkiem wracal mi kwas .a dzis poczulam smak krwi w gardle a w slinie zobaczylam krew po ok 7 splunieciach ustalo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie przewodu pokarmowego. Proszę udać się do specjalisty gastroenterologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.