Ból gardła i głowy, stan podgorączkowy oraz duszności i silne osłabienie po przebudzeniu

Witam serdecznie.Mój problem zaczoł się w w połowie lutego.Bolało najpierw gardło stan podgorączkowy,ból głowy i kasze trwało dwa tygodnie potem rano po przebudzeniu wstałam zrobiło mi się słabo,szum w uszach,duszność osłabienie drganie powiek,ciemno przed oczami byłam sama w domu mąż pracuje cały dzień.Zadzwoniłam po pomoc potem pogotowie był skok ciśnienia jednorazowy ogólnie mam niskie,zabrali do szpitala wyniki wstępne w granicach normy w ten sam dzien wypuścili. Tego samego dnia wypuścili i kazali obserwować.Wcześniej piłam 4mocne kawy dziennie,czasem alkohol.Raptownie z tego zrezygnowałam.Potem doszła bezsenność,duszności nadal,brak apetytu i wstręt do zapachów,przeczyszczało mnie.W moczu było dużo amylazy 900.Ogólne osłabienie,odwodnienie,wyczerpanie.Szpital,potem na własną rękę psychiatra i lerivon10 i alventa,magnes i wit B complex.Obecnie w trakcie badań i obserwacji.Czy to nerwica?Po lekach doszedł strach jak jestem w domu który mija.

Nerwica jest możliwa, ale wiele objawów może wynikać z przebycia infekcji wirusowej. Pani organizm sam zwalcza infekcję, jednak jeśli stan się nie poprawi i w trakcie obserwacji dojdą nowe objawy, trzeba będzie zgłosić się do lekarza ponownie.