Ból głowy a wynik EEG

Witam! Od trzech miesięcy boli mnie głowa. robiłam badanie EEG głowy i wynik wyszedł nieprawidłowy. Pani dr powiedziała, że mam bóle głowy na tle nerwowym i zleciła mi zrobienie tomografii komputerowej.Byłam na badaniu i czekam na wynik. głowa boli mnie nieraz codziennie przez np 5 dni a nieraz dwa tygodnie spokoju i znów bóle głowy. czy to może być nerwica czy raczej migreny? Dodam,że często się denerwuję. pozdrawiam

Oczywiście rozpoznanie można postawić na podstawie dokładnego wywiadu i badania
Przydatny kalendarzyk bólów głowy
Wspomina Pani o nerwowości, to też ważny czynnik!
Niewielkie zmiany w EEG częste w populacji ogólnej, zwłaszcza zaś u migreników
Migreny zwykle trwają do 3 dni...
Pozdrawiam