Ból głowy, brzucha i krwawienie z nosa - co to może znaczyć?

W nocy zaczął mnie boleć brzuch i głowa, później zaczęła mi krew z nosa lecieć. Moja mama mówi że to z osłabienia ale się boje że pójdę do szpitala. Proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Opisane objawy są niestety na tyle niespecyficzne, że nie mamy możliwości ocenić jaka może być ich przyczyna. Konieczne jest do tego zebranie pełnego wywiadu, zbadanie Cię i ocena badań dodatkowych (morfologia, CRP, OB, analiza moczu, elektrolity, glikemia).
Pamiętaj, że fakt, że czujesz się gorzej nie oznacza od razu wizyty w szpitalu. Dlatego też powinnaś porozmawiać o tym z rodzicami i wybrać się na konsultację do lekarza rodzinnego.