Ból głowy i omdlenie oraz ból nóg

Witam w ostatni piatek strasznie bolala mnie glowa i w drodze do domu zemdlalam,od tamtej pory bol glowy nie znika i strasznie bola mnie nogi,tj bola i puchna,jakie badania potrzebuje zrobic

Wizyta u lekarza rodzinnego jest niezbędna.On oceni sytuację zdrowotną i zaleci

odpowiednie badania.Przyczyn może być dużo i wymagają one wyjaśnienia..Tym

bardziej ,ze skargi sa różne .W pierwszym rzędzie trzeba wyjaśnić przyczynę omdlenia.

Pozdrawiam