Ból głowy i podbrzusza podczas krwawienia

Witam mam pytanie.. miałam niedawno miesiączkę dokładnie mam ją co 21 dni a teraz była po18 dniach i tydz. później dostałam krwawienia nie jest to duże krwawienie.Po za tym boli mnie podbrzusze i głowa.. a krwawienie mam już 4 dzień najgorzej jest wieczorem mam również nudności... i dziwny apetyt bardzo prosiłabym o odp.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie wspomniane objawy wynikają z wahań hormonalnych. Jeżeli nie ustąpią warto zgłosić się do ginekologa.