Ból głowy i skoki ciśnienia a wynik testu ELISA

Mam okresowe bóle kości i głowy, które często utrudniają mi funkcjonowanie. Dołączają się do tego skoki ciśnienia, które potem nagle spadają. Jestem kompletnie rozproszona i trudno mi czasem zebrać słowa. Robiłam test ELISA i mój wynik wyszedł w granicach normy -> 15.19 powinnam dalej szukać boreliozy? Badania na reumatyzm i wiele innych wyszły ujemnie.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Szkoda, że nie pisze Pani jakiej klasy (IgG czy IgM) są oznaczone przeciwciała. W przypadku wyników na granicy normy i objawów które mogłyby sugerować boreliozę wskazana jest konsultacja specjalisty chorób zakaźnych, a być może również powtórzenie badań w celu oceny dynamiki zmian poziomu przeciwciał.