Ból głowy i wymioty u 10-latka

mój 10 letni syn od ok.roku ma bóle głowy,okresowo słabość ,wymioty najczęściej 2 razy w tygodniu.Apatia,czasem metaliczny smak w ustach.Bardzo schudł. Lekarz internista zlecił USG-bez zmian.Podaje wyniki z krwi z przed pół roku i aktualne.Może podpowiecie w jakim kierunku szukać lub co to? Leukocyty-było 7,7 jest 6,8.Płytki krwi było 234 jest 271,Eo,Bazo,Mono%było 9 a jest 17!neutrofile było 57 a jest 47,Eo,Bazo,Mono było 0,6 a jest 1,1. Neurofile było 4,4 jest 3,2.Pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Uważam, że na podstawie morfologii krwi nie jest możliwe postawienie diagnozy - jej wartości znacząco się nie zmieniły, a zmiany nie powinny mieć większego znaczenia klinicznego. Sugeruję ponowną konsultację u pediatry, który rozszerzy zakres diagnostyki.