Ból głowy i zaburzenia widzenia

Witam od 4-mcy obraz mi śnieży. Zaczeło się od silnego bólu głowy po lewej stronie. Potem wystąpiło falowanie obrazu, trwało przez 2 tyg. Pojawiają mi sie bóle głowy w okolicy czoła nie są one silne, jakby mi sie coś kumulowało. Dodam, że od 2 lat cierpie na nerwice. Obraz śnieży mi cały czas. Byłam u neurologa, ale wykluczył migrenę. Co to może być.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się do lekarza okulisty w celu wykluczenia zaburzeń widzenia na tle chorób narządu wzroku. Do poradni okulistycznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.