Ból głowy, katar, ból gardła, bóle mięśniowe i osłabienie połączone z bólem brzucha, biegunkami i wymiotami

co znaczą objawy jak przy infekcji - ból głowy, lekki katar, słaby ból gardła, bóle mięsniowe i osłabienie - połączone z bólem brzucha, gwałtownymi biegunką i wymiotami dreszczami i sokami temp. do 38,7 stopnia? Biegunka i wymioty - 1 dzien - ustąpiły po zażyciu nifuroksazydu; ból brzucha -5 dni brak wypróżnień, dopiero 5-go dnia; ból gardła pojawiał się falami, dołączył kaszel suchy, jednodniowy katar, a potem zatkany nos i ból glowy, ale nie tylko zatokowy - tył głowy również, temp. do 37

Witam. Objawy są wynikiem uogólnionego zakażenia wirusowego. Proszę zgłosić się do lekarza poz który wdroży odpowiednie leczenie.