Ból głowy po stosunku w 14. dniu cyklu a brak owulacji

witam,wczoraj kochałam się rano z mezem do końca,bardzo dobrze się czułam,dodam ze był to 14 dzień od ostatniej miesiączki,zaraz po stosunku bolała mnie glowa ,temperatura ciala 35.9,dzisiaj również boli mnie glowa choc mniej,zadnych innych objawow,dodam ze zawsze wiedziałam kiedy mam owulacje bol jajnikow i sluz ,moje cykle co 28 dni ,tymrazem tego nie było choć był to 14 dzień ,co to może oznaczac czy brak owulacji czy to normalne.dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! To, że nie zauważyła Pani objawów owulacji, nie oznacza, że jej nie było.