Ból i guzek w piersi po uderzeniu

Witam, ostatnio bawiłam się z siostrą i mocno uderzyłam się w lewą pierś. Po kilku minutach zorientowałam się że mam na piersi dużego guzka. Pierś boli mnie cały czas mimo tego że jej nie dotykam, a gdy jej dotknę bardzo mnie kuje, nawet przez kilka godzin. Zastanawiam się czy to może mieć dalsze konsekwencje. Czy to może być coś poważnego? Mam mówić o tym mamie?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli podane powyżej dolegliwości nadal się utrzymują to konieczna będzie wizyta u lekarza ( najlepiej ginekologa), który po bezpośrednim zbadaniu zmiany zadecyduje o ewentualnej dalszej diagnostyce ( np usg). Pozdrawiam