Ból i kłucie w podbrzuszu i podczas stosunku - dlaczego?

Witam, mam pytanie. Ostatnio często boli mnie z lewej strony, mam odczucia silnego bólu. Oczywiście nie zawsze, ale często boli, jak np. szybko idę lub jak siedzę, czy też jak współżyję. Boli jeszcze gorzej, a ból jest jak kłucie igłą. Martwię się, bo trwa to już 2 tygodnie, a jestem za granicą i nie wiem, czy to minie? Czy to jest coś poważnego?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Bez dokładnego zebrania wywiadu oraz badania Pani (jak również ewentualnego wykonania badań dodatkowych, jak badanie krwi, USG brzucha) nie obęjdzie się. Proponuję skontaktować się z lekarzem (na początek internistą).