Ból i krwotok wewnętrzny po pobiciu

Dzień dobry, zostałem pobity ostatnio w piątek, ból w okolicy brzucha i żeber straszny, do tego był krwotok wewnętrzny, z ust leciała mi krew. Do szpitala zgłosiłem się w dopiero w niedzielę, gdyż ból nie ustępował i był bardzo silny. W szpitalu od razu zrobiono mi tomograf i zostałem umieszczony na intensywnej terapii. 4 dnia pobytu na tym oddziale, zrobiono mi ponownie rezonans, przeniesiono na zwykły oddział. Przez cały czas dostawałem dożylnie antybiotyk i glukozę, każdego wieczoru gorączkowałem nadal i miałem silne bóle w ramionach podczas snu. 7 dnia wypisałem się na własną prośbę, ponieważ już nie gorączkowałem, a bóle mijały. Teraz jestem w domu i ból nadal jest przy oddychaniu czy wstawaniu, w ramionach dużo mniej. Nie wiem czy ona sie goi czy trzeba ją usunąć. Całe zdarzenie miało miejsce za granicą, a ja słabo rozumiem francuski. Proszę o jakieś wskazówki. Bóle brzucha minęły, ale podczas snu po upływie 2 tygodni nadal nie mogę przekręcić się na bok.

Trudno mi określić co konkretnie teraz Panu jest bez bezpośredniego badania. Nie znam także ostatecznych rozpoznań jakie zostały Panu postawione w szpitalu (np. czy nie było jakiś złamań, stłuczeń, uszkodzenia narządów wewnętrznych). Pana opis przypadku jest chaotyczny i zawiera mało konkretów. Trzeba wiedzieć, że nawet stłuczenie mięśni może dawać dolegliwości bólowe przez 4-6 tygodni. Jeśli Pan prześle przynajmniej opis rozpoznań jakie Pan dostał po leczeniu szpitalnym będę mógł podać więcej szczegółów skąd Pana obecne dolegliwości.