Ból i opuchlizna stopy u 21-latka

Witam, odczuwam ból w lewej stopie tak gdzie jest flexor hallucis longus tenson. Po 8 godzinach pracy w tym właśnie miejscu można zauważyć opuchliznę. Nie jest sine więc myśle że to nie może być zbite. Proszę o pomoc !!!

A w którym miejscu jest ból: przy podstawie palucha, w śródstopiu (środek stopy), czy za kostką przyśrodkową (okolica stawu skokowego)?
Pozdrawiam, dr n.med. Paweł Kołodziejski, chirurg stopy i stawu skokowego