Ból i pieczenie łokcia podczas treningu bokserskiego

Witam podczas treningu bokserskiego strasznie boli mnie lewy łokieć. Czuje pieczenie i przeszywający ból. Ból ustępuje po około godzinie i występuje ponownie podczas treningu czy wykonywaniu ciężkich ćwiczeń lewą ręką. Co to może być ?

ból wewnątrz stawu nasillajacy sie przy treningu jest nastepstwem zmian przeciążeniowych tzw. folding distortion , trzeba dokładnie zbadać łokieć i rozpocząc leczenie wg koncepcji FDM wg Typaldosa, najszybszy efekt , a ból na pewno ustapi i będziesz mógł dalej trenowac

Dolegliwosci które Pan opisuje moga najprawdopodobniej dotyczyc kilku jednostek chorobowych
w zaleznosci gdzie zlokalizowany jest ból:
1) od strony bocznej łokcia -łokieć tenisisty
2)od strony przyśrodkowej - łokieć golfisty
3) od tyłułokcia - zespół kanału nerwu łokciowego

pierszym sposobem leczenia - jest zaprzestanie treningów, odciążenie kończyny,niesteroidowe leki przeciwzapalne

w razie nieustepowanie dolegliwosci zachecam do konsultacji z Ortopeda