Ból i pieczenie pochwy podczas stosunku i plamienia po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych

Witam . 2 miesiace temu zakończyłam antykoncepcje hormonalna (plastry) bralam 6 lat.(po odstawnieniu mialam normalny okres) Teraz dostalam dziwnych plamien raz sa ciemne raz jasne odczuwam bol i pieczenie pochwy oraz warg sromowych podczas stosunku a po stosunku odczuwam jeszcze wiekszy bol aby sobie pomoc smaruje wargi sudokremem i biore iladian direct ale jak narazie to nic mi nie pomaga wybieram sie do ginekologa ale nim pojde na umówiona wizyte to musze jeszcze poczekc bardzo prosze o odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją dróg rodnych. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wizyta u specjalisty ginekologa wydaje się być rozsądnym postępowaniem.