Ból i pieczenie prawej ręki a ból szyi

Od wczoraj czuje ból, pieczenie prawej ręki, Przy dotyku nie czuję nic niepokojącego. Jednak pieczenie odczuwam "w środku" tak jakby przy kościach. Obecnie oprócz pieczenia czuję osłabnięcie ręki. Od kilku godzin pisze notatki więc być może to od tego. Jednak często piszę i nigdy tak nie było. Dodam, że od około stycznia podobne pieczenie-ból odczuwam na szyi. Od wczoraj ból ten przeszedł właśnie na prawą rękę, a w szczególności od łokcia w stronę ramienia. Co mam z tym zrobić? Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi objawami udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwe określenie odpowiedniego dalszego postępowania diagnostycznego lub leczniczego.