Ból i temperatura po uderzeniu w metalową belkę

corka uderzyla sie w glowe metalowa belka pierwszy dzien czula sie dobrze a teraz narzeka na bol lowy i ma teperature
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie chciałbym stawiać tutaj żadnej diagnozy jednak na podstawie objawów jakie Pani podaje warto zgłosić się z córką na szpitalny oddział ratunkowy bądź też do lekarza rodzinnego by wykonać badanie obrazowe głowy , ponieważ mogło dojść do urazu czaszki.