Ból i uczucie ciągnięcia w brzuchu w ciąży

jestem w 39 tyg ciazy i mam bole jak bym miala dostc okres niekiedy czuuje tez ciagniecie w dole brzucha,brak skurczy czy mam sie martwic/
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. 39 tc to końcowy okres ciąży. W tym czasie dziecko jest bardzo aktywne i stąd możliwe dolegliwości bólowe. Brak regularnej akcji skurczowej oznacza iż to jeszcze nie czas na poród. Polecam jednak udać się do swojego lekarza ginekologa by ocenić aktualny stan Pani i dziecka.