Ból i wydzielina z piersi - co to może oznaczać?

Witam,

jakiś czas temu zaczęła mnie boleć brodawka w prawej piersi, teraz niestety boli mnie już prawie cała pierś. Zauważyłam, że przy naciśnięciu wypływa mi jakaś ciecz z trzech różnych punktów (z jednej brodawki) i o różnych kolorach od bezbarwnego po jakby zgniły zielony. Dodam, że mam29 lat, nigdy nie rodziłam i wcześnie dostałam pierwszą miesiączkę (w wieku 9 lat). Proszę o poradę.

Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Wydzielina z piersi może być spowodowana różnymi czynnikami, m.in. zaburzeniami hormonalnymi lub łagodnym guzkiem piersi, zwanym brodawczakiem. Celem postawienia diagnozy i odpowiedniego leczenia musi Pani zgłosić się do lekarza ginekologa, który zaleci badania.

Pozdrawiam serdecznie