Ból i zaczerwienienie łechtaczki

Witam, Od półtora miesiąca pojawia się u mnie na dole ból żołędzi łechtaczki. Sama zauważyłam zaczerwienienie i stwierdziłam ,że to wina złej bielizny i złego podcierania. Ból zniknął, jednak przy wizycie u ginekologa powiedziałam o tym , jednak nic mi nie powiedział. Ból i zaczerwienienie wróciło a partner stwierdził ,że żołądź łechtaczki jest opuchnięta... Co mam zrobić?
KOBIETA ponad rok temu

Należy wykluczyć reakcję alergiczną: bielizna proszek do prania, lub używanych kosmetyków czy środków do higieny intymnej. Po wyeliminowaniu czynników mogących wywołać stan zapalny należy wykonać posiew z okolicy łechtaczki-czynniki infekcyjne i rozpocząc celowane leczenie.

Zmianaa bielizny być może proszek do prania, zmiękczacz, płyn do higieny intymnej-alergie. Jeśli nie wskazana wizyta u ginekolga być może posiew z okolicy łechtaczkipo otrzymaniu wyniku posiewu leczenie celowane.