Ból jajnika a cysta lub zapalenie jajnika

Czuję mocny i ostry ból prawego jajnika z promieniowaniem na nogę. Silne leki bólowe nie pomagają a tutejszy lekarz przepisuje mi tramadol a nie zleca badań. Obawiam się że to może być cysta lub ostre zapalenie jajnika. 2 lata temu przeszłam operację podwiązania jajowodów, rok temu wycięcia woreczka żółciowego. Bóle odczówam od 3 miesięcy. Początkowo przed okresem, teraz pojawiły się w połowie cyklu. Poroszę o pomoc, co dalej z tym zrobić. Magda

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.