Ból jajnika, powiększony brzuch i bóle pleców u 26-latki

Witam.Od 2 m-cy boli mnie prawdopodobnie lewy jajnik.Ból odczuwam codziennie raz mocniej,raz słabiej,a w szczególności kiedy leżę lub się gwałtownie poruszam.Zauważyłam,że mimo braku zmian w diecie mój brzuch się powiększył i odczuwam parcie na pęcherz oraz bóle pleców w dolnych partiach ciała.W ciąży raczej nie jestem,bo zabezpieczamy się z mężęm,a poza tym właśnie skończył mi się okres.Za 3 tyg mam wizytę u ginekologa,ale bardzo się martwię.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże infekcyjne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednią terapię. W razie nasilenia objawów konieczne będzie przyspieszenie wizyty.