Ból jajnika, przeźroczysty śluz, mdłości a możliwość wystąpienia ciąży

Witam serdecznie mam pytanie do specjalisty ginekologa :) otóż 28 września był to prawdopodobnie moj pierwszy dzien płodny odbyłam stosunek z mężem do końca . Dzis 1 października od rana boli mnie po jednej stronie jajnik( moze nie boli a ciągnie jak na okres ) i podbrzusze ,zauważyłam tez ze mam ciągnący przezroczysty śluz ,dziwnie sie czuje zmęczona i czasami mnie mdli.jezeli współżyłam 4 dni temu a dzis prawdopodobnie mam owulacje to moge byc w ciazy ?? Czy plemniki tyle żyją? Moj cykl 28 d

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Jak najbardziej możliwe jest, że jest Pani w ciąży. Aby się upewnić niezbędne będzie wykonanie testu ciążowego i ew. w drugiej kolejności poziomu hCG we krwi i oczywiście wizyta u ginekologa-położnika

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski