Ból jajników i negatywny test ciążowy a ciąża

Witam.
Mam pytanie do pani które męczy mnie już od jakiegoś czasu. Ponieważ już ponad tydzień bolą mnie jajniki tak jakby bóle miesiączkowe, ale jednak słabsze. Ostatni raz współżyłam ponad 2 tyg. temu i już ok tyg. bolą mnie jajniki.

Dziś byłam u ginekologa miałam zrobione usg, ginekolog stwierdziła, że gdybym była w ciąży to widziała by to na usg więc nie jestem. Miałam zrobiony także test ciążowy ale jednak nie wyszedł test. Nie udał się. Poradziła, że mogę powtórzyć test za parę dni, ale w ciąży być nie powinnam.
Jajniki z dnia na dzień bolą mniej. Ginekolog powiedziała, że z usg wygląda na to iż owulacja była niedawno i jajniki mogą boleć mnie właśnie od tego. Owulacja była z lewego jajnika.
Od 2 dni właśnie czuję dziwne mrowienie w lewym udzie. Czy uważa pani, że test który powtórzę może wyjść inny do tego co powiedziała ginekolog? Czyli np. test może mimo wszystko wyjść pozytywny?
Proszę o odpowiedź, bardzo mi zależy. Pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

W pierwszej kolejności proponowałabym zaufać opinii Pani lekarza. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej, niż lekarz który Panią badał.
Test oczywiście może Pani powtórzyć za 3-4 dni.
Na podstawie przytoczonych przez Panią danych i opinii Pani dr wydaje się, że wynik będzie negatywny.

Pozdrawiam.