Ból jajników i nieregularne miesiączki u 35-latki

Bola mnie czesto jajniki i okres mam nieregularnie i tylko 1 dzień, staram sie z mezem o dziecko, z wynikow krwi i usg nic nie wynika ... co mam robic dalej, do kogo sie zglosic ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podała Pani dość lakoniczne informacje, co znacznie utrudnia możliwość odpowiedzi na pytanie. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni wyniki dotychczas wykonanych badań oraz pokieruje dalszym postępowaniem.