Ból jajników i podbrzusza

Dzień Dobry. Mam pytanie ostatnio w piątek lub sobotę lub niedzielę wydadzą moją owulacja jednak brzuch bolał mnie i w piątek i w sobotę i w niedziele był to ból podbrzusza oraz jajników. Dziś jest wtorek a mnie dalej boli. Czym to może być spowodowane? Dodam, że w niedzielę chyba miałam przezroczysty ciągnący się śluz, a wczoraj biały gęsty i dziś też. A czy to może być objawem ciąży? I dlaczego mnie tak boli?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Nie pisze Pani nic na temat stosunków seksualnych i ewentualnego zabezpieczenia, więc nie ma pojęcia jakie są szanse, że jest Pani w ciąży.
Ból brzucha może być objawem zapalenia przydatków, które wymaga leczenia antybiotykiem.
Proponuję wizytę u lekarza.