Ból jajników lub pęcherza podczas stosunku

Witam, od niedawna zaczęłam współżyć z moim chłopakiem. Pierwszy raz był jaki był - bolesny :( Kolejne razy coraz lepsze, niestety gdy jesteśmy w pozycji: on z tylu a ja na kolanach odczuwam ból tak jakby jajników lub pęcherza i nie wytrzymuje i musimy przerwach stosunek. Dlaczego tak jest? Czy coś jest nie tak w moim organizmie?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Pierwszy stosunek może być bolesny i nie jest to nic niepokojącego. Kolejne nie powinny sprawiać bólu. Być może pozycja nie jest dla Pani odpowiednia. Można ja spróbować zmienić i zobaczyć czy pojawią się dolegliwości bólowe.
Jednak przyczyną bóli podczas stosunku mogą być np. torbiele jajników. Gdyby dolegliwości nie ustępowały konieczna będzie wizyta ginekologiczna.

Pozdrawiam