Ból jajników po seksie z zabezpieczeniem

Witam Wczoraj uprawiałem seks z moją dziewczyną, z zabezpieczeniem (durex) Przed stosunkiem bolały ją piersi, były lekko nabrzmiałe. Okres przeważnie ma 26-29. Zawsze podczas seksu wychodze i sprawdzam czy wszystko jest ok z prezerwatywą i było Doszedłem na zewnątrz poprzez masturbacje. Prawdopodobnie miała dni płodne Uprawialiśmy seks w nowej pozycji, a zaraz po nim bolały ją miejsca w okolicach jajników Następnego dnia kupiliśmy 2 testy ciążowe i wykazały brak ciąży.Czemu bolą ją te okolice?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Żaden test ciążowy nie potwierdzi ciąży następnego dnia po stosunku. Wystąpienie dolegliwości bólowych bezpośrednio po stosunku może wiązać się z urazem podczas stosunku. Ból może być też objawem owulacji lub procesu zapalnego w miednicy mniejszej. Jeżeli dolegliwości będą się utrzymywać, to zalecany jest kontakt z ginekologiem.