Ból jajników po zakończeniu okresu

ostatnio przyspiszyla mi sie miesiacza o 5 dni teraz po jej zakonczeniu czyly 4 dni temu zaczely bobolewac mnie jajniki i nie wiem od czego nigdy tak nie mialam jedynie przed okresem. staramy sie z mezem o dziecko jak narazie nie ma rezultatow nawet zrobilam test przed chwila i wyszedl niegatywny

Witam! Ból jajników może być związany ze zbliżającą się owulacją. Jeśli jednak cykle są nieregularne, przed zajściem w ciążę warto skontaktować się z ginekologiem, który przeprowadzi bezpośrednie badanie.