Ból jajnika przed okresem a ciąża

Witam! Mam pytanie… Wiem, że najlepsza w tym wypadku będzie wizyta u ginekologa, ale muszę czekać na termin. Zaznaczam, że do tej pory nigdy nie odczuwałam bólu jajnika przed okresem. Otóż… Kochałam się z moim chłopakiem 28 stycznia. Okres skończył mi się 26 stycznia. Teoretycznie były to dni niepłodne… pomimo że mieliśmy prezerwatywę, to obawiam się, że coś zawiodło. W pewnym momencie poczułam, jakby coś się we mnie rozlało… Nie wiem, może to było uczucie towarzyszące pęknięciu błony dziewiczej. Teraz okresu powinnam dostać 22 lutego. Od kilku dni jednak (nigdy się to nie zdarzało) całymi dniami odczuwam ból jajników, a jestem przed okresem… nie wiem, co to może być, ale wpisując w google „ból jajników” jako propozycja wyskoczyło mi „ból jajników przed okresem– wczesny objaw ciąży”. Może jakieś znaczenie ma to, że zupełnie nie krwawiłam podczas i po stosunku. W tym momencie zwariowałam. Strasznie się stresuję. Czy ból jajnika przed okresem jest normalną reakcją? Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Proszę o Waszą opinię.

Witam serdecznie.
Jeżeli doszło do stosunku podczas dni niepłodnych to ryzyko zajścia w ciążę jest małe, ale nie równe zeru. Ponadto było stosowane zabezpieczenie w postaci prezerwatywy, co dodatkowo zmniejsza prawdopodobieństwo ciąży. Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Dolegliwości bólowe podbrzusza mogą świadczyć o zbliżającej się miesiączce.
Pozdrawiam.