Ból karku i pleców między łopatkami

WITAM. OD KILKU DNI MNIE BARDZO BOLI POD KARKIEM I WCHODZI TEN BÓL W PLECY I MIĘDZY ŁOPATKI , NIE WIEM CZY TO COŚ GROŻNEGO JEST , BOJĘ SIĘ CZY TO NIE JEST COŚ Z PŁUCAMI LUB Z SERCEM . ALE CIŚNIENIE MAM STABILNE 110=NA 70 , BIORĘ STAŁE LEKI BO SIĘ NA NIE LECZĘ .PROSZĘ O ODP. KRYSTYNA
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje wiele przyczyn dolegliwości o których Pani pisała. Mogą to być min. zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa na odcinku szyjnym lub piersiowym. Jeżeli chodzi o przyczyny kardiologiczne to za mało danych klinicznych zostało zawartych w poście, aby móc się do tego odnieść. Dlatego najlepiej będzie jak uda się Pani do Lekarza Ogólnego, który przeprowadzi bezpośrednie badanie, pomoże ustalić przyczynę Pani dolegliwości oraz ewentualnie zaleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam