Ból klatki piersiowej, pleców i przełyku

Mam 22 lata i od 2 miesięcy mam silne bóle w klatce, któremu towarzyszy ból w plecach i przełyku (ciężkość oddychania i jakby coś było przeszkoda w gardle). Ból występuje głównie przy spoczynku (bez stresu i wysiłku fizycznego) trwa ok 10 do 15 min jeśli jest bardzo silny choć ostatnio jest słabszy ale trwa nawet kilka godzin z przerwami. Nie palę i oprócz tabletek antykoncepcyjnych nie przyjmuję innych. Miesiąc temu miałam robione wyniki z powodu osłabienia organizmu i każde badanie wyszło bardzo dobrze (zwłaszcza na serce). Lekarz rodzinny nie wie czym to może być spowodowane.

Witam serdecznie,

Rozumiem, że przyczyny ze strony układu oddechowego oraz sercowego zostały wykluczone. Należy wziąć pod uwagę również schorzenia piersiowego odcinka kręgosłupa. Przyczyną Pani dolegliwości mogą być również patologie ze strony przewodu pokarmowego czyli przełyku,żołądka. Aby to zweryfikować należy wykonać gastroskopię.
Gdyby wszystkie badania wyszły prawidłowo trzeba rozważyć, czy nie są to objawy nerwicy.

Pozdrawiam