Ból klatki piersiowej przy bulimii a badanie krwi

Jestem chora na bulimię. Często mam bóle w klatce piersiowej, mocno choć nie szybciej bijące serce i spłycony oddech. Miałam echo serca ale nie wykazało zaburzeń. Mój lekarz chce mi pomóc ale nie wie jak. Mam zrobić morfologię ale chyba potrzebne są bardziej szczegółowe badania krwi. Z innych postów doczytałam się, że potas trzeba kontrolować. Może elektrolity? można to przy bad. krwi sprawdzić? Co bulimiczki powinny sprawdzić przy bad. krwi w celu uzupełnienia niedoborów?
KOBIETA ponad rok temu

Witam. Zdecydowanie konieczne jest wykonanie pełnej morfologii krwi z rozkazem oraz oznaczenie poziomu elektrolitow - sodu, potasu, wapnia i fosforu. Poza tym należy pozostać pod stała opieką poradni zaburzeń odżywiania się.