Ból klatki piersiowej z prawej strony

Dziedobry mam pytanie które tyczy się bólu klatki piersiowej z prawej strony co to może być ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dolegliwości bólowe klatki piersiowej mogą być wynikiem patologii układu oddechowego, układu krążenia, schorzeń kręgosłupa ale mogą być to także np. nerwobóle. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią/Pana oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe.