Ból kolan i śródstopia

Mam 18lat od dziecinstwa bolaly mnie kolana.Z czasem zaczelo bolec mnie srodstopie.(czasem prawe czasem lewe) kolana tak samo.Co kolana maja wspolnego ze sródstopiem?Jak to wyleczyc?Pozdrawiam:)

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim należy zgłosić się do ortopedy, na podstawie badania klinicznego i zdjęć RTG będzie można zadecydować o dalszym leczeniu / rehabilitacji. Zarówno ból kolan, jak i ból śródstopia może wynikać z obciążeń, będących efektem np. nieprawidłowej postawy, wad budowy itp.