Ból kolana a wynik USG

witam miałam robione usg kolana lewego wynik łękotka przyśrodkowa zwężona uszkodzenie łękoti rogu przedniego miała robioną artroskopie męśiąc temu wynik zespół symptomatycznego shelfu przyśrodkowego wciąż boli mnie kolano mam uczucie przeskakiwania oraz ból z tyłu kolana pojawił się siniak z tyłu kolana nie moge kuca ani klęknąc od dwóch dni pojawił się ból łydki i uda

Witam! W tej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie bezpośredniego badania ortopedycznego i ocena ruchomości stawu. Być może konieczne będzie powtórne wykonanie artroskopii.