Ból kolana a wynik USG
witam miałam robione usg kolana lewego wynik łękotka przyśrodkowa zwężona uszkodzenie łękoti rogu przedniego miała robioną artroskopie męśiąc temu wynik zespół symptomatycznego shelfu przyśrodkowego wciąż boli mnie kolano mam uczucie przeskakiwania oraz ból z tyłu kolana pojawił się siniak z tyłu kolana nie moge kuca ani klęknąc od dwóch dni pojawił się ból łydki i uda

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam! W tej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie bezpośredniego badania ortopedycznego i ocena ruchomości stawu. Być może konieczne będzie powtórne wykonanie artroskopii.