Ból kolana po operacji endoprotezy biodra

witam w lutym tego roku miałem operacje biodra martwica chrzęstno kostna mam edoprotezę ból ustał ale mam straszny ból kolana który się bardzo nasila, w badaniu wyszło że mam martwicę kolana i to dość duże ognisko czekam na operację a ból jest chwilami nie do wytrzymania i mam uczucie jak by mi noga się wykręcała,do tego zaczyna mnie strasznie boleć noga w stawie skokowym ,ręki prawie nie czuję z powodu ,pomocy co to jest

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością Pańskie dolegliwości są wynikiem zmian architektoniki chodzenia oraz innego niż dotychczas rozkładu sił jakie działają na kości w czasie aktywności fizycznej. Dodatkowo niepokojąca jest martwica, o której Pan wspomina. Bez względnie konieczna jest konsultacja z ortopedą.