Ból kręgosłupa, cztery operacje, stabilizacja, wszczepiony i usunięty implant

Witam. Ból kręgosłupa,cztery operacje,stabilizacja,wszczepiony i usunięty implant,wszczepiony tzw. stymulator bólu.Brak dalszej wizji leczenia.Pracuję jako elektryk przy 15 tys. volt,mam 57 lat.Ból okropny nóg,skórcze łydek i ud.Lekarze stwierdzili że ich pomoc ogranicza się teraz tylko do wypisywania recept na leki przeciwbólowe.Co robić,gdzie szukać pomocy by uśmierzyć ból ???. Pozdrawiam - Kazik.

W takiej sytuacji radziłbym skontaktować się z Poradnią Leczenia Bólu oraz Poradnią Rehabilitacyjną. W Poradni Leczenia Bólu znajdzie Pan fachowców, który w sposób odpowiedni poprowadzą Pana przeciwbólowo nie tylko farmakologicznie lecz także innymi metodami (np. akupunktura, odpowiednie blokady nerwów). W Poradni Rehabilitacyjnej lekarz rehabilitacji zaleci odpowiednie ćwiczenia i zabiegi rehabilitacyjne, które na pewno pozwolą zmniejszyć dolegliwości bólowe.