Ból kręgosłupa w części lędźwiowej promieniujący do pośladka i prawej nogi

Witam, cierpię na ból kręgosłupa w części lędźwiowej promieniujący do pośladka i prawej nogi. Stwierdzono rwę kulszową - był to pierwszy atak. Zażywałam ketonal i mydocalm, odbiłam rehabilitację i masaże, wykonuję zalecane ćwiczenia. Czuję jednak, że objawy po 1,5 miesiąca wracają i ból pojawia się ponownie. Czy powinnam pójść do lekarza ponownie i poprosić o mocniejsze lekarstwa lub zastrzyki?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Ze względu na utrzymywanie się dolegliwości zalecam ponowną konsultację u lekarza.