Ból kręgosłupa w dolnej części promieniujący do pośladków i ud

Od kilku dni boli mnie kręgosłup w dolnej częsci .Ból jest silniejszy z prawej strony promieniujacy do lewej i czasami na posladki i uda .Najczęściej po przebudzeniu jak rozchodzę to jest ok przez cały dzień pod warunkiem ,że nie siadam bo od razu zaczyna boleć w tej pozycji i potem jest problem wstać ,czesto przy wstawaniu badz przeciaganiu mam zawroty głowy plamy przed oczami chwilowo zaraz ustępują.Mam pracę w ciągłym ruchu czeste kucanie, klęczenie ..lekarz twierdzi że taką mam pracę ...

Prawdopodobnie któryś z dolnych dysków tj L4/L5 lub L5/S1 zaczyna się przesuwać i czasem powoduje ucisk na elementy nerwowe. Generalnie nie schylać się tylko kucać. Powinno się panią zbadać w kierunku rwy kulszowej czyli badanie fizykalne i rtg. Przynajmniej.