Ból krocza i ciągnięcie w pachwinach w 21 tygodniu ciąży

Jestem w 21 tyg ciąży dodam że jest to moja druga ciąża, od ok 2 tyg odczuwam ból krocza i ciągnięcia w pachwinach gównie prawej, w ciągu normalnego funkcjonowania ból jest odczuwalny ale nie silny, najgorsze momenty to zmiana pozycji leżenia w nocy ( z boku na bok) ubieranie spodni, butów, wychodzenie czy wchodzenie do wanny, ból krocza nasila się w momencie siedzenia na toalecie. Czy to jeszcze normalne w ciąży czy już czas się martwić, leczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego ciążę.