Ból łokcia po wstrzyknięciu blokady

witam choruje na lokiec tenisisty mialam zabiegi i nie pomoglo wczoraj mialam blokade przy zastrzyku bardzo mnie bolało do paru godzin dziś już mniejszy bol czy to jest normalne i czy musze oszczędzać nadal tą rekę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogły być spowodowane reakcją na podanie leku. Warto nie nadwyrężać kończyny. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego w umówionym terminie.