Ból łopatki i ból ręki od pachy do łokcia

Witam.Mam lat 58.Od 2 miesięcy boli mnie prawa łopatka.Teraz odczuwam ból jeszcze od pachy do łokcia od wewnętrznej strony.Czuję że z dnia na dzień mam coraz słabszą rękę.Czasem nawet nie mogę odkręcić butelki.Zajmuję się roczną wnuczką od sześciu miesięcy.Czy to może mieć wpływ na złą kondycję ręki?Jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na zaburzenia w obrębie stawu ramiennego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy celem diagnostyki.