Ból nadgarstka, powiększona kostka

witam.Mam 32 lata,od ok 2 lat boli mnie ręka w nadgarstku,mam powiększoną kostke.Robiłam tomograf i rentgen,wynik nie zaciekawy,zniekształcony wyrostek rylcowaty bez urazu, pęcherzyki powietrza itd,długo bym musiała pisać. Lekarz powiedział ze tylko operacyjnie można to wyleczyc ale musze długo czekać a boli mnie tak mocno ze dziecka nie mogę nosić na ręku,zadne leki nie pomagają,co to moze być?? dziekuje, Jolanta.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nasilenia dolegliwości bólowych konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.