Ból nerki i zmiany barwy moczu

Dobry wieczór od paru dni mam ból tak jak by prawej nerki. Jak oddaje mocz to mnie nie piecze i nie boli nic i nie ma krwi mocz nie kiedy jest przeźroczysty nie kiedy żółty Biore fitolizynę w tabletkach,piję fitolizynę biorę no spę i ciepłe okłady robię i nic mi nie przechodzi proszę o poradę dziękuję bardzo Tomek

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie dolegliwości, mogą wskazywać na kamicę moczową lub chorobę układu kostno-mięśniowego. Proszę zgłosić się do lekarza i w pierwszej kolejności wykonać badanie moczu i USG jamy brzusznej. Pozdrawiam