Ból nóg od stóp do pachwin

witam.od paru dni bolą mnie nogi,ale nie aż tak żebym musiała brać leki przeciwbólowe,raczej ćmi czasem pieką.Ale jak przejeżdżam dłonią po nodze to nie czuję żadnych zgrubień od żył,czy zaczerwienień albo by były opuchnięte, są to bóle od stóp do samych pachwin.nie wiem co o tym sądzić?czy możliwe że jest jakiś stan zapalny żył nie ukazujący się na powierzchni nogi?strasznie boję się zakrzepów,gdyż miałam koronografię z powikłaniem i usuwano mi zakrzep w ręce.

Generalnie, choroby żył są domeną chirurgii naczyniowej ale często objawy są bardzo podobne przynajmniej w opisie do chorób stawów, w pani przypadku biodrowego oraz chorób kręgosłupa lędźwiowego - zwłaszcza dyskopatii. Badanie przez ortopedę powinno wstępnie ukierunkować co badać i ewentualnie leczyć dalej.